Naše služby

KOMPLETNÍ ELEKTROINSTALACE PRO NOVOSTAVBY I REKONSTRUKCE

80 % úspěchu
je důkladná příprava

Popovídáme si o vašich představách a přáních a navrhneme ideální řešení, které bude respektovat váš rozpočet – abyste dostali maximum, za co nejméně peněz. Můžete se rozhodnout pro inteligentní standard, který šetří energie, zábavní centrum nebo vymyslet všemožné vychytávky. Příprava je naprosto zásadní pro 100% výsledek.

20 % úspěchu
zbývá na precizní instalaci

Po návrhu projektu nastupujeme na hrubou přípravu – tahání kabeláže, sádrování, příprava na omítky a betony. Jako poslední přicházejí na řadu koncové prvky, zapojování rozvaděče, programování a to, na co se těšíte nejvíce – předání domu se všemi potřebnými revizemi a certifikáty. Pak už si stačí jen užívat to pohodlí!

INTELIGENTNÍ ELEKTROINSTALACE

Inteligentní elektroinstalace pro domy a firmy

 

Naše chytré řešení vám přináší cenově dostupnou automatizaci domů, bytů a firemních a nebytových prostor. Chceme vám ukázat, že inteligence nemusí být ani drahá, ani složitá. Právě naopak – chytré domy a stavby dokážou peníze ušetřit a navíc usnadní bydlení, zpříjemnit život nebo zjednoduší pracovní procesy ve firmách.

Umíme využít odpadní energie

Víme, že chytré znamená hlavně úsporné. Proto umíme připravit projekt inteligentní domácnosti tak, aby odpadní energie vznikající provozem získala opětovné využití.

Projektanti různých specializací

Výhodou našeho týmu je seskupení profesních projektantů pro vytápění, chlazení a větrání do jednoho „projektového prostoru“, kde můžeme bezprostředně nastalé problémy konzultovat mezi sebou a najít optimální řešení ze všech možných úhlů.

Projekty

Z hlediska zpracování projektových dokumentací umíme připravit jak projekty pro stavební povolení, tak i projekty pro provedení stavby v rozsahu daném stávajícími platnými právními předpisy tj. veškeré předrealizační stupně staveb.

Precizní dokumentace

Při zpracování se snažíme dokumentaci vypracovat tak přehledně a precizně, aby bez problému sloužila nejen pro účel, pro který jsme ji připravili, ale zároveň vytvořila solidní základ pro dokumentace navazující – prostě abyste přesně věděli, kde, co a jak je nainstalováno.

OPTIMALIZACE HLOUPÝCH TECHNOLOGIÍ

Systém na míru díky modulovému systému


Propracovaný systém inteligentní elektroinstalace Loxone nám umožňuje navrhovat automatizovaná řešení na míru každé domácnosti. Nechceme vám vnucovat aplikace, které nevyužijete, naopak připravíme variantu, která řeší vaše skutečné potřeby. Náš inteligentní systém tvoří základní miniserver a k němu je možné modulově přidávat další prvky.

> Vhodnou volbou a kombinací technologií vám zajistíme vysoký komfort a úsporu.

Automatizace firemních i domácích aplikací

 

Chcete zjednodušit své firemní procesy nebo udělat ze svých kanceláří chytré místo k práci? Můžete si přát třeba automatické osvětlení nebo jeho regulaci, ovládání žaluzií, regulaci a ovládání topení ve vzdálených prostorách, automatickou klimatizaci, monitoring teploty, alarm, docházkový systém a mnoho dalšího. Nebo to nechte na nás a my navrhneme, kde můžete ušetřit čas i peníze.

> Efektivní optimalizace

Řešení na klíč až o 30 % levnější

 

Podělte se o svou vizi a přání a my připravíme tu nejvýhodnější a nejlevnější variantu inteligentní elektroinstalace na klíč, která bývá obvykle až o 30 % nižší než je nabídka konkurence.

PORADENSTVÍ A PROJEKČNÍ ČINNOST

Poradenská činnost před rekonstrukcí

 

Ať už se nacházíte v jakékoliv fázi stavby nebo rekonstrukce, kdy budete měnit elektroinstalaci nebo přemýšlíte o nových technologiích, určitě se už teď informujte o aktuálních možnostech, které nabízíme. Za několik let zde budou chytré domy a způsob žití naprosto běžnými a standardní rozvody, o kterých třeba uvažujete dnes, už pak nemusí být s novými technologiemi kompatibilní.

Poradna pro inteligentní elektroinstalace a možnosti jeho napojení na ostatní technologie.

 

Využijte náš náskok před konkurencí a roky chytrých instalací v různých fázích stavby. Umíme vám předat veškeré prvotní informace, vysvětlit problematiku inteligentní elektroinstalace a chytrých domů, chytrých domů ve smyslu chytré integrace ostatních zařízení, připravíme Vám projekt, naplánujeme optimální řešení a systém zrealizujeme, naprogramujeme a předáme celé dílo.

Poradenská činnost celého TZB systému.

 

Zkratka TZB označuje obor Technická Zařízení Budov, který je vybraným souborem profesí a zařízení souvisejících se stavebnictvím.

TZB zahrnuje obory:
– instalace (vytápění, vzduchotechnika, klimatizace, chlazení, rozvody plynu, vody a kanalizace, centrální vysavače)
– elektrotechnické rozvody (měření a regulace, elektrorozvody, zabezpečovací technika, řídící systémy pro veškerá technická zařízení, hromosvody, telefonní rozvody, rozvody televizního signálu, počítačové sítě, apod.)
– a další technická zařízení v budovách (osvětlení, výtahy, apod.)

Společným prvkem je skutečnost, že uvedené profese a zařízení zabezpečují „technické prostředí“ uvnitř staveb.
Těžištěm celého oboru TZB jsou rozvody a hospodaření s nejrůznějšími formami energie. Naše firma  klade důraz právě na spojení technických zařízení s úsporami energie a ekologií a dále na jejich vazbu na ostatní stavební obory.

NÁVRH A REALIZACE TOPENÍ/CHLAZENÍ

Tepelná pohoda je nejdůležitějším prvkem pro to, aby se lidé doma i v práci cítili dobře. Navrhneme pro vaši novou nebo rekonstruovanou budovu chytrý systém topení a chlazení, který šetří náklady i přírodu.

Ten nejvýhodnější systém nebo kombinace řešení

 

Navrhneme systém, který bude hlídat optimální teplotu centrálně, ale zároveň dovolí i každému jednotlivci upravit si teplotu podle sebe. Každá místnost tak může být ovládána zvlášť, ale chytrý systém i tak hlídá spotřebu a optimální výkon celku. Zvolíme nejlepší řešení (k nejoblíbenějším patří integrace tepelného čerpadla) nebo kombinaci přístupů (tepelné rohože, topné a UV fólie, klimatizace, plynový kotel, elektrický kotel a další).

Ovládání na dálku přes telefon nebo web

 

Termostatům na zdech odzvonilo – námi navržené systémy ovládáte odkudkoliv svým smartphonem, takže už nikdy nepřijdete do předem nevytopeného bytu nebo pokoje rozžhaveného slunečním žárem. Sledujte odkudkoliv statistiky o výkonu systému a plánujte přitopení i zchlazení, jak je libo.

Kombinace s inteligentní stínicí technikou

 

Když inteligentní systém pro vytápění a chlazení zkombinujeme ještě s chytrou stínicí technikou, vymáčknete z možností našeho návrhu maximum. Automatické ovládání žaluzií, rolet a dalších prvků reaguje na denní dobu a roční období, na aktuální počasí a teplotu nebo sílu větru. Není krásné probudit se místo za zvuků budíku raději paprsky slunce na tváři, které do ložnice ve stanovený čas pustí chytré rolety?

VÁŠ SILNÝ PARTNER V KOMPLEXNÍM ŘEŠENÍ ZA POMOCÍ NEJMODERNĚJŠÍCH TECHNOLOGIÍ.