O nás

KDO JSME

Naše společnost vznikla v roce 2011 pod názvem TECHDOT. Jako mladá, dynamická a rychle se rozvíjející firma jsme začali zajišťovat komplexní služby za pomocí nejmodernějších technologií, od přípravy projektu, až po konečnou realizaci v oblasti celého TZB.

Po deseti letech působení na českém trhu jsme se rozhodli spojit se se silným partnerem, stát se součástí většího celku – multidisciplinární společnosti působící v oblasti energetiky, skupinou Lehotsky Capital. Spolu s tím jsme přistoupili k přejmenování společnosti TECHDOT na IDEAXA.

Nyní jsme schopni nabídnout ještě širší škálu služeb ve vysoké kvalitě. Naše kompletní řešení inteligentní budovy vás zbaví starostí o bezpečí, úsporu energií, úsporu peněz a přinese vám jednoho stabilního partnera, který ví, v čem je nejlepší.

Veškeré technologie jsou propojeny pohodlně jednoduchým ovládáním.

Naše firma je jedna z prvních, která dodává všechny technologie a zařízení (řízení osvětlení, stínící techniky, regulace vytápění, klimatizace, zabezpečovací přístupový systém, audiovizuální technika, domácí spotřebiče, zahradní a bazénová technika atd.), které následně našich čtyřicet zaměstnanců v sofistikované synergii zabuduje. Výhoda kompletní dodávky je významným komfortem, který po skončení realizace inteligentního domu ocenily s námi spolupracují především developerské firmy jak v Čechách, tak v zahraničí.

NAPIŠTE NÁM

    Vaše jméno

    E-mail

    Zpráva