Dálkové ovládání vašich prostor

Zabezpečení

Automatické ovládání světel

Topení, chlazení, rekuperace

Stínící technika

Internet a multimedia

KOMFORT A ŽIVOTNÍ STYL

Upravujte světelnou atmosféru jedním stisknutím

Světlo hraje v interiéru nezastupitelnou roli, a pro každou situaci se hodí jiná světelná scéna. Při romantické večeři zvolíte spíše tlumené světlo, zato na večírku necháte svítit výraznější nebo dokonce barevná světla. Oblíbené programy si můžete uložit a nastavit jejich spuštění.

Ovládání na dálku

Na výhody chytré aplikace, umožňující ovládat domácnost v podstatě z jakéhokoli místa, si rychle zvyknete. Přes telefon či tablet budete dálkově ovládat stínění, topení i zámky, takže dům na svůj příjezd předem připravíte.

Pusťte oblíbené tóny do každého pokoje

Ať už půjde o pouhý podkres nebo naopak o ústřední prvek večera s přáteli, bude vás hudba v domě doprovázet na každém kroku. Nastavte si, aby vám systém pouštěl oblíbenou rádiovou stanici, kultovní album nebo váš osobní mix. Každý den začnete doslova s písní na rtech.

Mějte domovní dveře pod kontrolou

Komfort a pocit bezpečí v sobě spojuje aplikace, která díky vzdálenému přístupu ovládá videovrátníka přes chytrý telefon. Nejenže vždy zjistíte, kdo stojí u dveří, ale vítané hosty budete moci ve své nepřítomnosti rovnou vpustit do domu.

Udělejte si kino každý večer

Zkombinujte nastavení televize, osvětlení i zatemnění a vytvořte si perfektní atmosféru  na sledování filmů ve vašem obývacím pokoji. Jednoduchým stiskem tlačítka spustíte scénu „Kino“, která vás odpovídajícím způsobem naladí na večerní sledování vybraného filmu.

Světlo i stín v pravou chvíli

Bez ohledu na roční období a denní dobu bude stínicí technika vždy reagovat v závislosti na počasí. V zimě vpustí do domu maximum světla a tepla ze slunečních paprsků, v létě ho proti nim ochrání. Chytrý dům se o komfort svých obyvatel postará.

BEZPEČNOST

Tlačítko, které máte po ruce

Inteligentní systém nezapomněl ani na možnost přivolání pomoci. Pokud budete mít při pobytu doma nepříjemný pocit nebo dokonce strach, můžete rovnou z postele spustit alarm, který přivolá nejbližší pomoc.

Obrana proti vetřelcům

Pokud by k vám zabloudil někdo cizí, ještě neví, co ho čeká. Zapnutý alarm okamžitě spustí systémy, které mají vetřelce překvapit a vyděsit. Žaluzie se vytáhnou nahoru, rozsvítí se světla a začne hrát hudba, takže nezvaný host pozná, že o něm víte.

Automatická ochrana domu

Inteligentní systém je připraven rozpoznat nebezpečí v podobě větru, vody, ohně či kouře a okamžitě vás telefonicky informovat. Například na bouřku dokáže systém reagovat vytažením žaluzií do kazety, aby se předešlo jejich poškození. Váš majetek tak bude neustále pod dohledem.

Rychlá informace na váš telefon

Pokud u vás doma dojde k požáru, povodni, vloupání nebo jiné nenadálé situaci, spustí se poplach, který vás bude okamžitě informovat na váš mobilní telefon.

Simulace přítomnosti během dovolené

Je dávno známo, že zloději si rádi vyhlíží byty a domy k loupeži podle zjevné nepřítomnosti majitelů. Po dobu vaší dovolené je chytrý systém schopen napodobit chování uživatelů a simulovat tak vaši přítomnost. To znamená, že bude během dne spouštět stínicí techniku či osvětlení.

Původní zařízení – nové funkce

Abyste ještě lépe zabezpečili svůj dům, nemusíte hned kupovat zcela nový alarm. V tomto případě si vystačíte se stávajícími komponenty, které udělají stejnou službu. Senzor přítomnosti již funguje ve spojení s ovládáním osvětlení, takže stejným způsobem ho lze propojit se zabezpečovacím systémem.

ÚSPORA ENERGIE

Spotřeba energie ve vlastní režii

Vyrábějte a využívejte vlastní energii. Ve chvíli, kdy bude fotovoltaický systém produkovat dostatek energie se automaticky zapnou spotřebiče, které budete chtít zrovna využít. Stačí tak předem naplnit pračku nebo do myčky naskládat špinavé nádobí.

Omezte pohotovostní režim

Celá řada spotřebičů, které stojí po celém domě, zbytečně funguje v pohotovostním režimu, i když  nejste vůbec doma. Díky centrálnímu propojení všech těchto zařízení budete mít možnost při každém odchodu jedním stisknutím tlačítka vše vypnout a po návratu zase uvést do chodu.

Úspora v rámci zpětné kontroly

Shromažďujte data týkající se spotřeby energie a zpětně vyhodnoťte rezervy pro možné úspory. Pravidelná statistika vám usnadní sledovat efektivnější spotřebu a následnou úsporu nákladů.

Pokojová teplota na míru

Zapomeňte na kompromisy. V inteligentní domácnosti si pro každou místnost nastavíte vhodnou teplotu tak, aby nikde nedocházelo k plýtvání. Snadno tak budete předcházet přetopeným nebo příliš chladným pokojům.

Chytré nakládání se slunečním svitem

Inteligentní dům může s vaší pomocí efektivně hospodařit se sluneční energií, která do něj proniká přes okna. Ve chvíli, kdy místnost dosáhne optimální teploty, se zatáhnou žaluzie, které budou teplotní komfort nadále udržovat.

Centrální vypínač světel

Funkci využijete kdykoli při odchodu z domu nebo když jdete spát. Trojitým poklepáním na vypínač vypnete všechna světla, ať už budete kdekoli v domě.

NAPIŠTE NÁM

    Vaše jméno

    E-mail

    Zpráva

    VÁŠ SILNÝ PARTNER V KOMPLEXNÍM ŘEŠENÍ ZA POMOCÍ NEJMODERNĚJŠÍCH TECHNOLOGIÍ.